Latvijas pokera spēlētāju reitings

12
Latvijas pokera spēlētāju reitings
25.07.2012 19:03
6942
45
+14
25.07.2012 19:03
6942

Čau visiem. 

 

Ievads

Tiem, kuri vēl nav pazīstami ar mani, esmu «arkly» arī citos pokera saitos un twitterā «akirtovskis». Spēlēju pokeru jau vairākus gadus. Pēc FTP slēgšanas, kas notika aptuveni pirms gada, sāku pievērsties MTT un tas arī ir tas ko pēdējā laikā daru. 

 

Bez pokera spēlēšanas patīk vēl citas lietas un viena no tām ir blogošana. Ne tikai par live turnīriem, bet arī par/ap visādām ar pokeru saistītām tēmām, kā, piemēram, šoreiz LV pokera spēlētāju reitings. 

 

Pokah.lv konts jau man ir bijis diezgan ilgu laiku, bet iepriekš šeit esmu tikai lasījis ierakstus un pats arī neesmu licis. Prieks par aktivitāti šeit un to, kā labi spēlētāji veido komūnu/dalās ar blogiem/live turnīru aprakstiem utt. 

 

Neesmu pārliecināts vai visu laiku šeit publicēšu savus bloga ierakstus ko publicēju gan savā lapā — blog.arkly.lv (ja tā ir reklāma un ir aizliegta, tad droši dzēšat ārā šo daļu, bet blogā nav nekādu reklāmu/komerciālu lietu) gan arī — donkr (tas pats par reklāmu), bet ja kādiem cilvēkiem tas interesēs tad varu arī tā darīt. 

 

Latvijas Pokera spēlētāju reitings

 Daudzi ir runājuši par to, ka vajadzētu uztaisīt vietējo / starptautisko pokera spēlētāju reitingu, bet neviens nav īsti to līdz galam izstrādājis. 

 

Taču izskatās, ka pašiem nemaz nav vajadzības to taisīt, jo  nesen pokera apmācības saits PocketFives (kuru starp citu iesaku visiem turnīru spēlētājiem, jo tur noskatītie video, manuprāt, ir labākais “content” ko vispār esmu redzējis) nāca klajā ar “Local” sadaļu, kur viena no lietām arī ir reitings.

 

Protams, ka tas neļauj viennozīmīgi pateikt, kurš ir labākais un nav 100% objektīvs rādītājs, bet, manuprāt, šis ir labākais variants, kas pagaidām ir pieejams. Tā kā iesaku visiem reitinga sistēmas atbalstītājiem tur piereģistrēties un salikt profilam klāt savus nikus. Jo vairāk cilvēki piereģistrēsies, jo patiesāki būs šie rezultāti. Noteikti , ka būs kādas kurš dēļ mazā cilvēku skaita “heitos” šo reitingu, bet vajadzētu saprast arī to, ka to, kurš tur ir vai nav, ietekmējam mēs paši.

 

Te var apskatīt kā reitings izskatās šobrīd : 

Blogs manā un otrā iepriekš pieminētajā vietnē, piesaistīja diezgan daudz LV spēlētāju šim reitingam. Ja arī jūs vēlaties padarīt reitingu objektīvāku, tad droši pievienojieties šai sadaļai. (Lai parādītos reitingā jāuzliek — dzīvesvieta Latvija) 

 

Viena lieta ir individuālais reitins, bet vēl ir arī starpvalstu reitinga, kur kopš maniem iepriekšējiem blogiem esam pacēlušies uz 25. no 32. vietas. Pievienojieties arī jūs un turpināsim celt arī mūsu valsts reitingu. 

GL visiem.

 

arkly 

P.S — man nav mērķis izplatīt kādus citus saitus, bet gan lai reitings kļūst pēc iespējas objektīvāks.

 

Все комментарии - 45

    PPL
    29.07.2012 13:17
    0

    Так все, тему закрываю, она переросла в срач.

    29.07.2012 12:27
    0

    Tas tikai tāpēc, ka tu nedzirdi pac sevi.. 🙂

    29.07.2012 12:14
    0

    Ok, tu uzvareji jerik.

    29.07.2012 09:26
    0

    Tu biezais jerik dziivo un elpo zem Latvijas karoga. Tapec vismaz pacenties neizklausiities tik negudrs.

      29.07.2012 12:10
      0

      ZEM LATVIJAS KAROGA! :)))))))))))))))))))))))))))))) PIZDEC Eto samoe tupoe chto ja kogda libo slishal :DDDD idi vijdi na ulicu i poprobuj skazatj eti slova,mozhet let 10 nazad oni 4toto i znachali no sei4as eto VETER kotorij prohodit mimo tvoih nadezhd

    PPL
    29.07.2012 08:31
    0

    arkly — это удалил какой то коммент, мне кажется это твой был. Абсолютно нечаянно просто когда читал мышкой мисскликнул, приношу свои извинения.

    jerik постарайся без оскорблений а? Твой коммент удалил потому то много мата. Тут уже не миссклик.

      29.07.2012 08:38
      0

      Skaidrs. Paldies par atbildi. Visiem gadās 🙂

      29.07.2012 08:53
      0

      kakojto bomzharskij latish nazval mena debilom i ti govorish chto ja ego oskarbil?

    28.07.2012 23:05
    0

    Es 5dien 2. paliku Live turnira olympica. ;(
    Nezinu kapec dzes ara manus postus, kur es vienkarsi izskaidroju reitinga noteikumus, bet atkartosos velreiz- skatas tikai like 50~ labakos rezultatus gada un jaa balvai nav tik liela nozime. formulu veido Buy-In x Speletaju skaits(galvenais kriterijs) + vel kaut kas tur. un skatas ~70% rezultatu no viena saita.
    enivej, fu

    28.07.2012 18:58
    0

    i 4to samoe tupoe v etom rejtinge KAK ZAVOR ili VARONIS mogut nebitj TOP2? :)))))) breed soba4ij , toka nastojashie latvieshu puishi budut borotsa za etot bred 😀 NO DOUBT

    28.07.2012 18:56
    0

    situacija primerno kak v CS'e vse ebashut na STATS kak toka prihodjat na chemp sosut koe4o! tak budet i s vami v offline TOPI huevi

      28.07.2012 20:29
      0

      Pats neesmu ne offline, ne online "superstars", bet nerakstu arī, ka citi "prihodjat na chemp i …. "

      Paskatījos tavus LIVE status un sapratu, ka pirms trīs gadiem tiešām esi atzīmējies live turnīros un "crushojis" visas spēles.
      http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=127497

      Man liekas, ka lai varētu kādu citu kritizēt ar šādiem izteicieniem kā komentāros augstāk vajadzētu tomēr būt kaut kam pārliecinošākam un vispār priekšroku dotu konstruktīvākai kritikai nevis vienkārši "breed soba4ij, utt" . Vēl arī pirms šādas reitinga sistēmas kritizēšanas iesaku iepazīties ar komentāriem augstāk un to kā tā tiek veidota.

      GL

      P.S — Pokah Admini — VĒL NESAŅĒMU ATBILDI PAR KOMENTĀRU IZDZĒŠANU BEZ ZIŅAS / PAMATOJUMA!

        29.07.2012 05:43
        0

        a es rakstu potomushto mogu,i soba4ij bred eto idealjnoe slovo dlja togo chto ti tut delaesh

      28.07.2012 20:42
      0

      Слепому не покажешь, глухому не расскажешь, дебилу не докажешь.

    28.07.2012 18:32
    0

    Yeah tik smieklīgi, ka izdzēsts gan Woxix komentārs, gan ppl koments kur viņš rakstīja ka Bertulsons tomēr labs ir.

    28.07.2012 15:18
    0

    Nezināju, ka šajā portālā ir cenzūra un komentārus bez ziņas dzēš ārā.

    Gribētu noskaidrot kāds pamatojums tam, ka pie bloga pazuduši daži komentāri?

    27.07.2012 18:50
    0

    Tie, kuri piereģistrējās un vēl nav parādījušies pie reitinga — update notiek katru trešdienu, kad tiek atjaunots leaderboards un pievienoti nedēļas rezultāti.

    Prieks, ka blogs vismaz vēl kādus 10 LV pokera spēlētājus pārliecināja pievienoties šim pasākumam.

    GL visiem.

    27.07.2012 08:39
    0

    Как по мне рейтинг не стоит убирать.))

    26.07.2012 19:09
    1

    Ага :trollface:

    26.07.2012 17:25
    0

    Pozitīvi ka šo tēmu ir uzcēluši. Paldies arkly.

    26.07.2012 15:38
    0

    lol Arti, p5s nerada profitu nemaz

    PPL
    26.07.2012 14:27
    0

    Мне этот рейтинг кстати напомнил очень рейтинг Олимпика, где такая же система. В итоге игрок, который сыграл за год более 300 турниров в минус, оказался Игроком Года только потому что у него было много рейтинговых очков из-за количества турниров. Я думаю это яркий пример неадекватности рейтинга.

    Хотя есть и плюсы — можно смотреть заносы с многих сайтов и сетей. Кстати а покерстарс они заносы показывают? С недавнего времени же старсы запретили разглашать такую информацию вроде.

      26.07.2012 14:39
      0

      Nedomāju, ka šis salīdzinājums ir labs, jo P5s skaita tikai kaut kādu % labāko rezultātu. Tātad ar min-cashiem nebūs nekādas augstās vietas. Jo labāks vidējais score, jo augstāka vieta topā!

      Nav pārāk reāli visu laiku uzvarēt turnīrus vai ierindoties TOP5 un maukt mīnusā. Protams, ka tas ir iespējams, bet ir "highly-unlikely". Un ja visu laiku tik augstu tiek, tad ir jau arī skils!

      Par PS rezultātiem — viņiem tagad vajag pašam uzspiest "opt-in". Tas nozīmē to, ka rezultāti būs pieejami, ja pats to izvēlēsies.

      26.07.2012 14:43
      0

      Заносы с пс показывают. Причем даже те, которые были в 2010 году. Так что можно ввести в своем профиле вместо своего ника — ник того, кого хочешь пробить и посмотреть. Не знаю, может там есть просто поиск игроков, но я не нашел)

    26.07.2012 14:10
    0

    ja neuzskaita, tad uzraksti supportam, pāris dienu laikā pieliks visu klāt. Man arī pēc vienas 7dienas nebija kaudze turnīru pielikta nezinu kāpēc, bet pēc 2 dienām visu pielika klāt.

    26.07.2012 13:15
    0

    тут о многих просто незнают, я думаю у нас много тёмных лошадок

      26.07.2012 13:43
      0

      Tas nav tā "znajut" vai "ņiznajut" — tur ir tie, kuri paši piereģistrē sevi. Tie, kuri gribēs tie piereģistrēsies.

    26.07.2012 12:24
    0

    Я на покет5 уже давно, отличный сайт, и рейтинг как и все они поощеряет тех кто много гриндит. По мне так это 1 из самых адэкватных рейтингов ЭВЭР

      PPL
      26.07.2012 12:29
      0

      Ну тогда это топ гриндеров, а не топ лучших игроков МТТ 🙂

        26.07.2012 13:06
        0

        Protams, ka, jo vairāk turnīrus vienlaicīgi spēlēsi, jo zemāks būs ROI. ROI arī krietni vien samazinās, spēlējot turboMTT. Bet nu ir skaidrs, ka, jo vairāk spēlēsi, jo biežāk tiksi pie finālgalda. Tātad arī punktus reitingā saņemsi vairāk un būsi augstāk reitinga tabulā. Var pat nospēlēt vairākus mēnešus mīnusā un būt reitingā augstāk par spēlētāju, kam labs ROI, bet distance mazāka. Tomēr, ja tiktu ņemts vērā tikai ROI un ABI, tad arī nesanāktu objektīvs reitings, tā kā izspēlēto turnīru skaits mēnēsī ir arī ļoti svarīga mērvienība. Savādāk top1 tagad būtu tas, kurš izcēla micro millions main event.

    PPL
    26.07.2012 12:09
    0

    Регнулся там, сети все вписал, но предыдущие выигрыши там не показываются, поэтому рейтинг по идее выдвигает вверх только тех кто больше всех играл. Про адекватность рейтинга можно спорить, сверху будут те, кто больше всего играет а не выигрывает. Мне кажется я пробивал толи woxix толи bertulsonsa месяц назад когда еще покерстарс не закрыли от поиска, там призов много а РОИ около 10%, получалось что то типа профита 60к за несколько лет при призах в 700к (~ 2к в месяц) если я все правильно помню. А это очень слабый показатель я считаю для гриндеров, которые столько играют.

    Update
    \А йоптить, эти двое сверху катают мттснг на 180 человек, отсюда и рейтинг такой высокий.

    PPL
    26.07.2012 11:54
    0

    Такое ощущение что этот рейтинг берет только покерстарс и фтп. Если туда вписать заносы с других румов, рейтинг абсолютно поменяется мне кажется, так что обьективностью тут мало пахнет как по мне.
    Кто регился, там сети все доступны или только старсы?

      26.07.2012 12:24
      0

      Tur ņem rezultātus no visām istabām (ipoker/ongame/…. )

      Precīzi nepasatāstīšu par to sistēmu, bet zinu, ka tur ir tā, ka jo vairāk saitos spēlē, jo labāk.

      Nesaku, ka tas ir pilnībā objektīvs reitings, bet tomēr tas, manuprāt, ir labākais, kas pašlaik ir pieejams.

      Tie, kas ir TOP2 jau kādu laiku spēlē pārsvarā MTT un daudz dažādos saitos. To var redzēt gan viņu profilos, gan timeline. Regulāri score @ ongame, PartyPoker, PS.fr , PS un tāpēc arī ir topa augšgalā.

      Un vēl par 180man sng — TOS NESKAITA KLĀT ŠIM REITINGAM

    26.07.2012 09:37
    0

    хорош тролить, норм пост, хотя сайт странно работает, очень много заносов просто не выводит.

    26.07.2012 09:09
    0

    pla4u :)))))))))))))))))

    26.07.2012 07:45
    0

    Что-то не видно, как там присоединиться к рейтингу, или же просто регистрации на сайте хватает ?

      26.07.2012 07:52
      0

      Jā, pietiek tikai ar reģistrāciju, pokera niku ielikšanu profilā un savas valsts norādīšanu!

      Tas ir vienīgais, kas jāizdara. Un tad tajā pašā dienā vai kādā no tuvākajām parādīsieties reitingā. 🙂

    25.07.2012 20:31
    0

    Завр полюбому лучший онлайн игрок Латвии. Если даже сравнивать woxix с его заносом в 22к и Завра в 133к, очень большая разница. Тем более еще забыли varonisa, полюбой с его заносами по 80к. ППла тоже забыли… а вообще на самом деле лучше создавать побольше таких дружелюбных, позитивных, сближающих комьюнити как pokahpoker.com где никто письками не мериться как сказал Kozy и все все на равной.

      25.07.2012 21:12
      0

      Es jau iepriekš minēju, ka tas nav 100% objektīvs reitings un pie "local" rādās aktuālākie rezultāti, kas nozīmē, ka tur augstāk ir tie spēlētāji, kuriem tieši pēdējo mēnešu/pusgada/gada laikā ir bijuši labākie panākumi.

      To reitingu veido tie paši, kuri piereģistrējas un "aizmirsti" ir tikai tie, kuri tur paši nav piereģistrējušies. Btw "varonis" tur ir, bet reitingā viņš ir zemāk gluži tā iemesla pēc, ka pēdējā laikā nav bijis tik aktīvs/panākumiem bagāts. Protams, ka es nekādā mērā neapšaubu viņa spējas, jo viņa panākumi FTP "major" turnīros jau vien ir kas liels.

      Tāpat — mans mērķis nav pārliecināt ne pokahlv ne kāda cita portāla lietotājus pārvākties uz p5s. Vienkārši piereģistrēties tam "rankingam", lai gan citiem, gan pašiem būtu interesanti sekot vietējo spēlētāju rezultātiem.

      Jau pašā blogā rakstīju par to, ka man ir prieks par to, cik šeit viss aktīvi notiek un cik daudz blogeru ir. Ceru, ka tas tā arī turpināsies.

    NPL
    25.07.2012 19:24
    0

    Писькомер! )

      25.07.2012 20:19
      0

      Noteikti, ka to var raksturot arī ar tik radošiem vārdiem, bet man gribētos domāt, ka šis veicina veselīgu konkurenci un piedod papildus motivāciju. 🙂

Комментарии закрыты.