Olympic Summer Festival Main Event

27
Olympic Summer Festival Main Event
14.08.2012 19:54
4046
7
+14
14.08.2012 19:54
4046

Diezgan nepierasti, bet pagājušajā nedēļā vairāk sanāca spēlēt pokeru dzīvajā nekā internetā. Piektdien sāku ar «Olympic Summer Festival» Main Event turnīru, kur buy-in bija 350 ls. Par šī turnīra organizāciju varu paslavēt «Olympic», jo struktūra bija lieliska un arī problēmsituāciju risināšana notika veiksmīgi (vismaz cik es spēju novērot pie blakus galdiem, jo pie mana galda nekādas «šmuces nebija») un prieks, ka vispār mūsu valstī arī notiek kaut kādi prestižāki turnīri. Tagad vairāk par to, kā man veicās un turnīra publicitāti.

Sākums

Pie pirmā no galdiem sākumā sēdēja Artūrs «kraukliz» Dauģis un kamēr vēl pārējie nebija ieradušies nekādas lielās izspēles netika piedzīvotas, bet pēc mirkļa mums pievienojās arī Maksims «nalimsky» Martinovs un arī Viktors Vorobjovs. Vēl pie galda sēdēja arī viens «Olympic» komandas pārstāvis no Igaunijas, bet viņš nelikās tik bīstams kā iepriekš nosauktie pašmāju spēlētāji. Taču reti kurš galds iztika bez ļoti kompetentiem spēlētājiem

Double barell

Te viena izspēle, kur Maksims pierādīja, ka nebaidās lielās izspēlēs iesaistīties arī ar tādām rokām, ko citi pre-flopā būtu izmetuši (zinot LV spēles tendences varbūt arī ielimpojuši ) un vispār man kopumā ļoti patika viņa spēles stils tāpēc, ka pret tādu ir ļoti grūti cīnīties un pretiniekiem tas ir ļoti neparocīgs. Žēl gan, ka sākumā biju ar viņu pie viena galda, bet kā «Poker After Dark» treilerī bija tas teiciens «To be the best, you have to beat the best.» Šoreiz neizdevās. Gan nākamreiz, bet te izspēle pret viņu :

Blindi 75/150

Viņam ~25k

Man ~15k

Viņš no UTG liek 375

Es no D ar  lieku 1075

Visi pārējie fold, tur call

Flop 

Tur ček, es 1375, tur call

Turn 

Tur ček, es 2875, tur call

River 

Tur ček un es saprotu, ka tur tagad vairs neizmetīs ne kādu J x, ne pat tādus pārus kā TT, 88,77 un arī nočekoju.

Parādu savas kārtis, bet tur  (iespējams, ka bija offsuit, bet nemācēšu precīzi pateikt) un Olympic televizoros varētu parādīties ziņojums «Congratulations, arkly, you just got OWNED.»

Tiesa gan vēlāk Maksims manus čipus izmantojis lietderīgi un spējis ne tikai piespiest Raivim Pučuram uz bubble izmest KK pre-flopā [LOL] , bet arī beigās uzvarēt visu turnīru ar ko arī viņu apsveicu! Esmu pārliecināts, ka šī nav pēdējā reize, kad mēs dzirdam par viņa uzvaru kādā lielākā turnīrā.

Pasēdēšana

Pēc iepriekšējās izspēles, spēju uzvarēt tikai dažus mazākus potus un tad ļoti ilgu laiku (tieši nomināli ilgu, jo rokas jau nemaz live pokerā neizspēlējas tik ātri) biju bez jebkādām situācijām, kur varētu iesaistīties.

Tanī mirklī sapratu arī to, ka nevajadzētu sūdzēties, kad interneta pokera spēlēšanas dienās paliek 2 galdi ar 10bb stekiem, jo tur viss notiek daudz ātrāk un nav tāda nogurdinoša sēdēšana vairākas stundas, bet tā ir daļa no dzīvā pokera un ar to būs jāsadzīvo, ja gribēšu vairāk spēlēt šajā vidē. Iespējams, ka man tieši šis aspekts iespiedās prātā, jo tā sanāca abos šīs nedēļas spēlētajos turnīros un varbūt nemaz nebūtu pieminējis, ja OSF ME pirmajā dienā būtu izdevies uzbūvēt steku jau sākumā.

Turnīra «coverage»

Iepriekš uzslavēju turnīra organizatorus un, manuprāt, tiešām pelnīti, bet ir arī šādi tādi ieteikumi. Pirmais no tiem būtu kaut kāda veida «live» reportāža vismaz ME turnīram, jo tomēr 500 eur buy-in turnīri mūsu valstī nenotiek katru dienu un ir pietiekami lieli notikumi pokera pasaulē. Es neorientējos organizatoriem pieejamo līdzekļu apjomā, bet man šķiet, ka noteikti turnīra popularitāte būtu krietni lielāka,ja teiksim «twitter» sociālajā tīklā tiktu rakstīti regulāri «update» no šī turnīra.

Tas pats arī ar bildēm. Vislielākā starpība ir starp to vai ir vai nav bilžu. Nav vajadzības nolīgt fotogrāfu uz visu turnīra laiku, bet var darīt piemēram tā, ka sākumā pasauc fotogrāfu uz ~1-2 stundām, kuru laikā viņš attiecīgi safotografē lielu daļu spēlētāju un pēc tam atgriežas tikai pie fināla galda uz vēl kādu laiciņu. Man šķiet ka cilvēku interese palielinātos diezgan strauji, ja būtu pieejamas gan šīs bildes, gan reportāža.

Šeit vari lasīt oriģinālu

P.S —  pievienoju balsojumu, kas noteiks to, vai publicēšu savus turpmākos blogus šeit vai nē.  Būšu pateicīgs, ja nobalsosiet — priecāšos arī par visām «pret» balsīm, jo arī negatīvs viedoklis ir viedoklis! 

Все комментарии - 7

    16.08.2012 21:25
    0

    Protams publicē vēl, jo labi izdodas un patīkami lasīt. Varbūt nedaudz vairāk varētu aprakstīt nozīmīgas izspēlētas rokas, bet tas ir tikai personisks veidoklis.

    15.08.2012 19:24
    0

    Labs!

    15.08.2012 19:23
    0

    Izlasiju vienas elpas vilciena

    15.08.2012 14:57
    0

    raksti noteikti. te ir pavisam cita auditorija pa lielam, ka portala, kur tikai ieprieks rakstiji

    15.08.2012 14:25
    0

    + viennozīmīgi!

    15.08.2012 13:21
    0

    ļoti interesants raksts, pladies

    PPL
    14.08.2012 20:22
    0

    Sveiki. Patikami lasiit, turpini rakstit 100%, iegusi ari kaut kadu bonusu naudu menesha beigaa + respect no visiem 🙂

Добавить комментарий