Sunday Warmup uzvara, ūsas visu mēnesi, kas tālāk?

11
Sunday Warmup uzvara, ūsas visu mēnesi, kas tālāk?
02.11.2012 2:15
3143
3
+14
02.11.2012 2:15
3143

Vidusskolā nebiju nekāds «math wizard» ( arī tagad neesmu ) , bet atceros to, ka par saņemtu kontroldarbu ar atzīmi «8» vienmēr biju ļoti priecīgs.  Kļūdas pārskatīju, bet par to, ka varētu dabūt augstāku atzīmi īpaši nesatraucos. Pokers mani piespiedis domāt nedaudz citādāk. Jebkurš spēlētājs zina, ka starp pirmo un otro vietu ir tā lielā psiholoģiskā gandarījuma starpība, kas diezin vai uzreiz ir kompensējama ar naudu. Ja neesi uzvarējis, tad pašā sākumā tevi neinteresē cik dolāri iegūti.Protams, ka pēc tam tu saproti, ka darīji visu ko varēji un tāpat ir bijis labs sasniegums, bet tāpat prātā paliek tāda dīvaina nepabeigtības sajūta. Lai arī ir reizes, kad šo sacensību garu / uzvarētāju filozofiju vajag apslāpēt, jo brīvajā laikā jau ir arī lietas, kas tiek darītas tikai «for fun» , bet vispār uzskatu, ka šī pokera psiholoģijas specifika man palīdzējusi daudz spēcīgāk motivēt sevi visās lietās, kuras daru un attiecīgi paveikt tās labāk.

Pēc 7. vietas Bigger 8.8 bija nepabeigtības sajūta, bet pagājušajā nedēļā izdevās diezgan veiksmīgi atgūt pārliecību ar «Sunday Warmup» uzvaru ipoker tīklā, kas bija otrais lielākais panākums līdz šim. Fakts, ka turnīru sauc tāpat kā PokerStars rīkoto turnīru, kur 1. vieta saņem 25x lielāku summu, pavēra lieliskas iespējas jaukam humoram. Ierakstīju skaipā dažiem saviem pokera čomiem, ka esmu pie Sunday Warmup fināla galda un protams, ka visa ažiotāža pierima, kad pateicu, ka tas ipoker tīklā. Tādu pašu joku izspēlēja arī mans treneris «Assassinato» , kurš savā twitter kontā publicēja šādu ierakstu :

@TheAssassinato:
Congratulations to my student @akirtovskis for shipping the Sunday Warm Up!…on iPoker 😛 Great game sir!

Priecē tas, ka pagājušās divas svētdienas ir izdevušās diezgan veiksmīgas un ceru, ka spēšu šo tendenci saglabāt arī turpmāk. Vēl arī esmu apmierināts ar to, ka ir uzlabojušies mani pokera studēšanas paradumi un arvien biežāk attopos pie HH / mācību video apskates.

«Call the clock» dzīvajā pokerā 
Iepriekšējā blogā ieliku linku uz rakstu, kur tika izteikti priekšlikumi par laika ierobežojumiem pokera turnīros. Daži pokera spēlētāji piedāvāja ideju par «Shot-clock» ieviešanu, bet citi un arī daļa turnīru direktoru atbildēja, ka šādu shēmu būtu ļoti grūti ieviest. Vislielākā problēma ar taimeri būtu tāda, ka dīleriem būtu jākontrolē gan pati spēle, gan arī katra spēlētāja laiks un tas noteikti nozīmētu, ka viena no lietām ciestu. Tā kā laiks nav tomēr tik liela problēma vēl pagaidām, tad prātīgāk tomēr ir neapgrūtināt dīlerus ar šo pienākumu.

Ažiotāža ap šo norimās, bet šodien Daniel Negreanu savā twitterā publicēja ļoti lielisku priekšlikumu. Es pats to centīšos ievērot visos dzīvajos turnīros un iesaku darīt arī citiem, jo galu galā šī ir lieliska iespēja pašiem paātrināt spēli, kas ir mūsu visu interesēs.

Te var iepazīties ar to, kas notiks pie ilgākiem lēmumiem, ja atradīsieties ar mani pie viena galda (tas nav nekas personisks un attiecas arī uz man iepriekš pazīstamiem cilvēkiem ).

 
Movember
2011. gada novembra beigās spēlēju EMOP Riga turnīru, kur pie viena no galdiem bija 3 somu spēlētāji ar diezgan kuplām ūsām. Sākumā likās, ka tas vienkārši ir bijis viņu «stiliņš'» vai varbūt kaut kādas interesantas derības, bet beigās izrādījās, ka viņi bija daļa no tiem pasaules vīriešiem, kuri piedalās Movember aktivitātēs.  Šogad arī esmu izlēmis būt to cilvēku skaitā, kuri iesaistās šajā avantūrā un visu novembra mēnesi audzē ūsas.  Cik internetā palasīju, tad pasākuma vēsture ir tāda, ka Austrālijā pirms ~ 10 gadiem kāds izdomāja šāda veida akciju veikt, bet pēc kāda laika tai piešķīra arī nozīmi un tagad ar šo ūsu audzēšanu novembrī mēģina pievēst cilvēku uzmanību vīriešu veselībai. Te oficiālā lapa un arī vairāk/sīkāks info.   Tā kā uz mēneša beigām visticamāk nevajadzēs vairs lasīt anekdotes «IR» pēdējā atvērumā, bet gan pietiks ar ieskatīšanos spogulī.

Te vēl viens jauks video par  šo tēmu :

 

Sunday Warmup uzvara, ūsas visu mēnesi, kas tālāk?
Pēc pāris stundām jau lidojums uz Kopenhāgenu , kur tiks apskatīta pilsēta, satikti klases biedri un protams, ka arī nakts uzdzīve neizpaliks. Īsi pirms bloga tapšanas nedaudz papētīju arī apskatāmos objektus un sapratu, ka tur būs diezgan ko redzēt. Nākamajā blogā noteikti būs bildes un arī stāsti par to, kas tur redzēts, darīts un ēsts (ja sanāks ko interesantu nobaudīt, jo par BigMac lielo komplektu + diviem čīzburgeriem diez vai būtu interesanti lasīt ). 

ŠEIT LINKS UZ ORIĢINĀLU!

Все комментарии - 3

    02.11.2012 13:10
    0

    30к он вроде был раньше

    PPL
    02.11.2012 12:09
    0

    А сколько народу было на этом вармапе? Чето я не помню такой турик на ипокере,только по 215 майор есть 200к гарантия.

      05.11.2012 10:37
      0

      312 spēlētāji tur bija.

      18:00 pēc LV laika sākās.

Добавить комментарий