24h Poker aiziet no Latvijas

0
24h Poker aiziet no Latvijas
26.05.2015 4:21
2669
10
26.05.2015 4:21
2669

Virsrakstā viss ir pateikts. Līdz 31.maijam tie kas tur spēlē var to darīt, sākot no 2015.gada 1.jūnija Latvijas iedzīvotājiem spēlēt šeit tiks liegts. Oficiālā  24hpoker versija — izmaiņas likumdošanā. Jā protams gads ir pagājis, pēkšņi pamodušies. Jo vairāk ka izmaiņas ir tikai vienas — ISP ( interneta pakalpojumu sniedzējiem) pēc LR Izložu un Azartspēļu uzraudzības inspekcijas pieprasījuma ir jābloķē citu valstu licenzētās interneta spēļu vietnes. Spēlēt neviens neaizliedz.

Pēc dažām dienām būs gads kopš šo slaveno MK noteikumu pieņemšanas. Kas ir mainījies?
 
*Daži Latvānijas ierēdņu slaisti reizi nedēļā sakārpa  pa 10-20 saitu adresēm, kurus lūdz bloķēt. *Neviens normāls spēļu saits nav sastrīdējies ar galvu lai izņemtu Latvijas licenci. 
*Virkne saitu, tādi kā arī šis 24hpoker, Titan Poker, Winner, bwin, samīzuši bikšelēs, un nesaprotot ko no mūsu valsts pārvaldē sēdošajiem idiotiem var sagaidīt, mīļā miera labad, Latvijas spēlētājus ir pasūtījuši dirst.
*Vai Latvijā ir kāds Latvijas licenzēts pokera saits? Pokera, kur daudz ko izšķir prāts. Atbilde Nē, nav neviens.
*toties  Latvānijas ierēdņi berzē rokas ka par dažiem % ir palielinājies to dažu Latvijas licenzēto totolizatoru un kazino apgrozījums. Totalizatoru un kazino, kur spēlētājs jau iepriekš ir nolemts neveiksmei.
 
Tātad ko Latvija,  valsts Izložu un Azartspēļu uzraudzības inspekcijas personā piedāvā saviem iedzīvotājiem? Nograut esošu, vietā nepiedāvājot neko. To es par pokeru. Ak atvainojiet, tomēr piedāvā gan — sak ejiet un garantēti nolejiet naudiņu interneta slotmašīnās! Lai dzīvo Latvija!
 
 
 

Все комментарии - 10

    26.05.2015 14:41
    1

    Так чтобы прояснить ситуацию, кто такой Kristapsons мы не имеем понятия, этот человек не работает на Поках. Но линки при этом действительно все наши…

    Не знаю чем он думал, видимо просто хотел таким образом «помочь» Покаху просветить латышскоговорящую часть наших пользователей о том, как зарегистрироваться. Но для этого достаточно по идее было втсавить линк на блог автора, а не писать от нашего лица.

    Все официальные описания о том как зарегистрироваться от Pokah в обход блокировок пишутся от лица Pokah Support.

    26.05.2015 14:32
    0

    Es pat nezinu ko teikt..

    26.05.2015 14:27
    0

    Es atvainojos par plagiatu, vienkarši gribēju dalīties ar šo ar visiem, lai visi zin. Ielieku linku uz avotu. Visus linkus panemu no Pokah viss 100% kartība.

    26.05.2015 14:15
    0

    Artis:PPL А это? Svarīgi! Esiet droši. Visas saites iet caur Pokah piedāvājumu. http://www.pokahpoker.com/ru/forum/po...    

     PPL, Ссылки точно ваши?

    26.05.2015 14:14
    0

    Artis: Tur jau tā lieta, ka es zinu kas ir autors 🙂

     ok, tad man nav ko piebilst 🙂

    26.05.2015 14:11
    0

    PPL А это?

    Svarīgi! Esiet droši. Visas saites iet caur Pokah piedāvājumu.

    http://www.pokahpoker.com/ru/forum/pokah/rabota-saita/13997/#comm-126360

     

     

    PPL
    26.05.2015 14:05
    0

    Ну на работу никто его не принимал, сайт так устроен, что любой может писать в Новости. Ну а по поводу плагиата — да, мы это не приветствуем, будем удалять теперь такое, если увидим от этого автора.

    26.05.2015 14:00
    0

    jankais:varbūt viņš ir autors arī tajā pokerslatvija.blogspot.ru. Un ko tad kliegsi?

    Tur jau tā lieta, ka es zinu kas ir autors 🙂

    26.05.2015 13:53
    1

    varbūt viņš ir autors arī tajā pokerslatvija.blogspot.ru. Un ko tad kliegsi?

    26.05.2015 12:41
    -1

    И это тоже в наглую спизжено. Оригинал тут http://pokerslatvija.blogspot.ru/2015/05/24h-poker-aiziet-no-latvijas.html Кто этого пидара на работу принял? Или чей то самодеятельность?

Комментарии закрыты.