Скотт Блумштейн поделился планами

4
Скотт Блумштейн поделился планами
07.08.2017 12:20
2807
8
+5
07.08.2017 12:20
2807

Новоиспеченный чемпион мира по покеру Скотт Блумштейн недавно был замечен в Главном турнире WPT Choctaw с бай-ином в 3 500$. В перерыве к нему подошли журналисты, работающие на серии, и записали с игроком коротенькое интервью.

По словам Скотта, который стал богаче на восемь миллионов долларов, он ещё не сделал крупных покупок, ведь не хочет принимать поспешные решения. А вместо больших трат, Блумштейн предпочитает продолжать играть в покер:

    «Это всё новое для меня. Я стараюсь не впадать в эйфорию и не строить грандиозных планов. Совершенно точно не будет сумасшедших покупок, ведь я не хочу принимать опрометчивые решения, потому что, когда вы это делаете, вы часто совершаете ошибки.

    Серия WPT всегда была местом, где я часто играю. И после победы на WSOP ничего не изменится. После завершения этого тура я собираюсь отправиться в Лос-Анджелес и WPT [Legends of Poker]. Мои ближайшие пару месяцев заполнены WPT-турнирами».

Блумштейн также рассказал, что ставит перед соболь цель выиграть титул чемпиона WPT.

Все комментарии - 8

    17.08.2017 14:48
    0

    ex6tence:wsop = world series of poker. Kur tur var izzīst world championship?   Nekad nav patīkami izteikt negatīvas lietas, bet, lai kas mainītos uz labo pusi, tas ir jādara. Jau iepriekš atvainojos autoram, bet neuzskatu, ka šim rakstam vispār būtu jāeksistē.   Kuram interesē raksts par kārtējo wsop me čempionu, kuru, visticamāk, lielākā daļa no lasītājiem pat nepazīst. Turklāt, informācija no intervijas ir pilnīgi garlaicīga un mazsvarīga. P.S. Senāk (pirms Pokah izveidoja jaunu mājas lapu un komercializējās) Pokah bija par un ap spēlētājiem no Latvijas (vai vismaz tās tuvumā), viņu panākumiem utt. Blogi bija tie, kas tika izcelti, ienākot Pokah mājaslapā. Tagad tās ir reklāmas un ~80% garlaicīgas informācijas par kaut kādiem tur nezināmu spēlētāju sasniegumiem. Varbūt es esmu tāds viens, bet, es labāk palasītu vairāk konkretizētu informāciju par tiem latviešiem, kas bija Vegasā (kuru nicknames pat nebija noskaidroti pēc sasniegumiem), kā par kkādu Blumšteinu, ko dzirdu pirmo reizi.

     Piekrītu 100%

    11.08.2017 02:08
    3

    wsop = world series of poker. Kur tur var izzīst world championship? 

     Nekad nav patīkami izteikt negatīvas lietas, bet, lai kas mainītos uz labo pusi, tas ir jādara.

    Jau iepriekš atvainojos autoram, bet neuzskatu, ka šim rakstam vispār būtu jāeksistē. 

     Kuram interesē raksts par kārtējo wsop me čempionu, kuru, visticamāk, lielākā daļa no lasītājiem pat nepazīst. Turklāt, informācija no intervijas ir pilnīgi garlaicīga un mazsvarīga.

    P.S. Senāk (pirms Pokah izveidoja jaunu mājas lapu un komercializējās) Pokah bija par un ap spēlētājiem no Latvijas (vai vismaz tās tuvumā), viņu panākumiem utt. Blogi bija tie, kas tika izcelti, ienākot Pokah mājaslapā. Tagad tās ir reklāmas un ~80% garlaicīgas informācijas par kaut kādiem tur nezināmu spēlētāju sasniegumiem. Varbūt es esmu tāds viens, bet, es labāk palasītu vairāk konkretizētu informāciju par tiem latviešiem, kas bija Vegasā (kuru nicknames pat nebija noskaidroti pēc sasniegumiem), kā par kkādu Blumšteinu, ko dzirdu pirmo reizi.

    10.08.2017 06:10
    3

    WSOP = WORLD CHAMPIONSHIP

    мировое, значит и чемпион Мира

    09.08.2017 22:11
    0

    Новоиспеченный чемпион мира по покеру? 

     Kur tāds čempionāts notiek? Esi arī kādreiz gribētu tādā piedalīties 🙂

    PPL
    09.08.2017 09:05
    0

    Ну на пивчик еще сляги

    NPL
    09.08.2017 07:38
    0

    и остался у него баин на 3500 и браслет? 😀

     

    PPL
    08.08.2017 16:32
    0

    И еще он долю бэкерам заслал

    07.08.2017 15:37
    2

    однозначно блумштейн не стал богаче на 8 лямов, ему же нужно было заплатить налоги равные примерно половине выйгрыша

Добавить комментарий