Uzlauzti 2 e-mail konti un daži pokersaitu konti

Курилка 9 3136

Sveicināti! Lieta tāda, ka man uz 16. maiju, pa nakti tika uzlauztas 2 e-mail adreses. To konstatēju laikā, kad nevarēju ielogoties vienā, nosūtīju password uz rezerves e-mail. Kad iegāju vienā e-mail kontā, otrā radās tāda pati problēma un īsā laikā manā ***@gmail.com kontā tika nomainīta rezerves e-mail adrese un mans mobilais telefons, kā arī uzstādīts konta two-way verification. Kā rezultātā, nebija iespējams pieprasīt atjaunināšanas paroli uz nevienu no šiem variantiem. To pašu pēc īsa laika arī hakeris paveica otrajā e-mail, nomainot arī kontroljautājumus. Caur e-mail arī tika uzlauzts Apple ID, kā rezultātā arī manu Macbook uzlauza, uzliekot ziņojumu lauzītā angļu valodā:" write me how many $ you can give from freedom? vostokmail2@mail.ru" Tomēr laicīgi noreaģēju un lielāko naudu no e-walletiem pārskaitīju uz PS un kontu uz laiku iesaldēju. Tomēr daži no maniem pokeristabu kontiem arī tika uzlauzti un vēl šodien neesmu nevienu no tiem atguvis(lielākoties pateicoties lēnam supportam).

 Bet nu lielākā problēma ir Gmail konts, uz kura balstās vairāki saiti un ar kuru ir iespējams ielogoties lielā daļā uz manu vārdu izveidotiem kontiem. Lieta tāda, ka atrast e-mail adresi, kā arī kādu tel. nr. kā sazināties ar gmail vnk nav bijis iespējams. 

 Tātad, pēc savām kļūdām, varu ieteikt vienmēr izmantot pēc iespējas vairāk drošības, lai izvairītos no šādām nepatīkamām situācijām. Kā piemērs - two-way verification, kur katra jaunā ierēce, no kuras logojies, var tikt aktivizēta, saņemot kodu uz Tavu mob. telefonu. Ja man šāda lieta būtu aktivizēta, manus e-mailus neviens neuzlauztu bez mana mob. tel. palīdzības.

 Kā arī uz doto brīdi neesmu pārliecināts vai vispār vēl lietošu Gmail pakalpojumus, ņemot vērā, situāciju, ka uz Gmail balstās milzīga vara hakerim, ja tas tiek uzlausts. Turklāt, sazināties ar šo te informācijas gigantu caur e-mail vai telefonu vienkārši nav iespējams (jeb arī tas ir izveidots nenormāli sarežģīti).

 Tātad, ja nu kādam ir kāds info, kā sazināties ar Gmail support; vai arī gadījumā, ja kādam ir kāds info par šo te hakeri ar e-mail adresi: vostokmail2@mail.ru, ar tel. nr., kas pēc Gmail info beidzas ar **22, rakstiet. Savādāk - mācaties no manām kļūdām - tas būs lētāk, kā izbaudīt uz savas ādas :)

Рейтинг
9
Кто оценил
Понравилось? Помогите сайту и поделитесь с друзьями!
Наверх