Neteller withdrawal

0
Neteller withdrawal
16.10.2010 14:19
2910
24
+77
16.10.2010 14:19
2910

Tātad, Netell withdraw ir 2 varianti: by cheque un Bank transfer. Veicot withdrawal caur Neteller caur Bank transfer funkciju,pēdējā brīdī pamanīju, ka par valūtas konvertāciju no summas tiek atvilkti 2.5%… Nu nenormāli neizdevīgi! Savukārt by cheque ir 2 varianti: Regular Mail, $10; Fedex(International) — $35. Kāds varbūt var izskaidrot, ko nozīmē ši transakcija by cheque? Vai tas ir tas pats bankas pārskaitījums tikai bez valūtas konvertācijas ? Vai der arī withdraw caur Regular mail  vai arī tikai caur Fedex(international), tā kā tas ir starptautiskais ?

Все комментарии - 24

    19.10.2010 12:13
    0

    Starpbanku kurss + 1.99%. Rupji nemot ari savus 1.5-1.8% panems LV banka konvertejot no MB sanemtos Euro uz Latiem. Pie tam kursi nav tie izdevigakie. Tas pie nosacijuma ka vins savu MB partaisis $. Ja ta ka tagad tad bus 3 konvertaciajs 1.99+1.99+teiksmim 1.5. Kopa cik sanak? Ta ka netellera 2.5% ja vins iznema latus nemaz tik traki uz si fona neizskatas, Un vispar pie sibriza smaga $ kursa krituma atieciba pret euro konvertet lielas summas nav prata darbs. Sagaidot kaut nelielu kapumu uz katra 100$ varetu papildus iegut vismaz 1Ls extra. Ja kurss atgrizas tada limeni ka bija 2 meneshus atpakalj tad pie 7K$ ieguvums butu minimums 300Ls.

    Izdevigak ir nemt ara pa taisno. Tas ko tu rakstiji par auto ierindosanu riska klientu grupa tas ir fakts, nevienu neinterese ka tu esi plusovijs speletajs, tu tiec automatiski klasificets ka gambleris, kas negativi ietekmes kredit imidzu. Tapat ari regulari veicot visadus parskaitijumus no MB un N vienalga tu tiec ierindots lidziga grupa, ar neskaidras naudas izcelsmi. Var palukt paskaidrojumus. Ta ka starpibas lielas vairs nav.

    19.10.2010 10:33
    0

    m2tv, nevajag biedēt cilvēkus: MB raksta ka uzliek 1.99% komisiju vidējam Bankas kursam, ko dara visas Latvijas Bankas jebkurā gadījumā.
    Es vispār nekad neskatījos uz kursu, ko man uzrāda MB, bet izrēķināju to pats izejot no galasummām, t.sk. izņemot skaidrā naudā. Vairākos gadījumos tas kurss bija daudz labāks par vietējo.

    19.10.2010 03:12
    0

    Iesist mekletaja Moneybookers exchange rates par grutu? 20 sekundes un ir atbilde. Rakstot so tu patereji vairak laiku Se tev links http://www.moneybookers.com/app/faq.pl?gid=2&qid=718 A iekriti tapec ka ar galvu nedoma Поспешил — людей насмешил

    18.10.2010 23:35
    0

    MB dod labu kursu konvertācijai USD — EUR. Veidojot jaunu Acc, tu tik un tā zaudēsi kādas 3 nedēļas (verifikācijai). Visvienkāršāk nosūtīt uzreiz no PS uz Bankas kontu. Bet gatavojies, ka Banka var atzīmēt tevi ka "nevēlāmo klientu(gambler)". Ja vari gaidīt mēnesi, ieteiktu izmantot MB (man ir USD, bet izņemot skaidrā naudā EUR, kurss ir labāks par vidējo Latvijas banku kursu).
    P.S. Ja nešaubos, ja atvērsi MB uz jauno e-pastu būs tas jāskaidro arī PS supportam — negribēs izmaksāt.

      19.10.2010 00:14
      0

      Kā tur ir ? MB arī ņem tos 2.5% par valūtas konvertāciju tāpat kā Neteller ? Būtu skaitījis pa taisno uz kontu — vienkārši iepriekš mudījos un skaitīju no PS uz karti, kur man uzrādīja limitu $6500, laikam, mēnesī. Līdz ar to pārskaitīju un Neteller, jo summa bija lielāka. Iekritu uz mīnus 90 Ls tikai par konvertāciju vien 🙁

    18.10.2010 22:14
    0

    Uz jautajumu atbildi laikam nesagaidisu. Ne JA vai Ne . Bet gribetu sanemt gan, dabuji noderigus padomus vai ne. ja Ne tad ta ari pasaki, ja Ja tad ari pasaki

    18.10.2010 04:31
    0

    Tiesi ta. Topiki domati lai dabutu atbildes uz jautajumiem. Tikai kapec 101x ir jauzdod jautajums kad tas vis ir rakstits? Ok, ne seit, kaut gan kaut kad sen bija gan. Laiku ko tu patereji veidojot so topiku, vareji veltit izlasot ko zinosi cilveki raksta un palidz ar padomu. Zini man pat zel ka patereju tadad lecigam jefinjam laiku noradot ka visizdevigak kesautot no Neteller, skat pirmos divus postus. Tak ne vins luk tulit skries un taisis moneybookerus uz radiem un pakasis naudu uz xx konvertacijam. Atkal grutu padomat palasit? Dabuji podskazku.Nebudu dabujis pec nedeljas seit skali kauktu ka MB ar suds un dargs. Dabuji podskazku ari uztaisi depu kaut kur biski pakruti dienu divas un iznem uz bankas kontu. I to izdevigak.
    Ta ir palidziba ar padomu vai nav? Uz so jautajumu gribetu ari atbildi. Ar JA vai Ne

    Vai man ex6tences kunga vieta ir japartaisa MB uz $ ( starp ka tas ir iespejams, kurs tev to pateica a?), japasuta Neteller karte, jaatver banka multivalutas konts, jaiepazistina ar valutas dileriem, nodoklju likumdosanu, japarekina cik vins papisis uz konvertacijam ja vis paliks ka tagad? Jaizdruka banku pakalpojumu cenrazi? Maybee ari dirsa tava vieta janoslauka? Vot piedodiet man ari nepatika tada tipa cilveki aka tu. Tev visu gatavu gandriz ieliek mute, i to nav labi. Koroche varies sava sula, tu busi pedejais cilveks seit kam kadreiz pateresu kaut minuti laika ar padomu, pat par naudu nee, un jau tagad nozeloju par to ko tev seit pateicu. Vienigi ceru ka si informacija bus noderiga citiem cilvekiem

    Lai pokahoviesi pasi padoma ir man taisniba vai nav.

    17.10.2010 11:40
    0

    Тебе придет чек по почте, с этим чекком ты идёшь в любой из наших банков и обналичиваешь его, т.е. сумма указанная в чеке перечислится на твой банковский счет в течении 1-2 недель, но на самом деле наши банки за обналичку чека тоже берут прочент, поэтому ты в любом случае чтото теряешь, кстати потерять 2,5 процента на конвернтации ещё не так много, как вариант можно в банке открыть долларовый счет и перечислить без конвертации

      17.10.2010 22:25
      0

      Jasno, spasibo. Hotja bi shas znaju, sto oznochaet funkcija withdraw by cheque! Mozhet bitj kto ta znaet vozmozhna i dazhe banki v Latvii beret eti 2.5% za konvertaciju valuti ?

    16.10.2010 20:35
    0

    Man arī MB konts bija latos. Pastāv opcija dzēst accountu, ko arī izdarīju un izmantojot citu epastu uztaisi jaunu! Nekādas problēmas!

      16.10.2010 21:46
      0

      To gan nezināju, paldies par info! Tā arī būs jādara.

        17.10.2010 01:18
        0

        Un pec tam maksasi par 2 konvertaijam. Pirma $ izevdod uz kontu but konvertacija uz Euro. Mb savu % noslauks. Vajadzes latus konvertesi Euro uz latiem. Izdevigums -0

          17.10.2010 10:34
          0

          Nu un kā tad izdevīgāk ? Man konts ir latos un tik un tā MB konvertē Euro, kad sūta uz Latviju. Tagad vispār sanāk 3 konvertācijas USD — LVL — EUR — LVL… Neteller pārsūtot uz Latviju no USD uzreiz konvertē latos, bet paņem par to 10USD par pārsūtīšanu un vēl 2.5% par konvertēšānu, tas ir, no $1000 konvertēšanas $25.. Dārgi.

            17.10.2010 22:10
            0

            Ka izdeviigak? Vot i izdoma. Bet katra gadijuma tie nav tevis pieminetie varianti

            17.10.2010 22:21
            0

            Njā, nu tas man ļoti palīdzēja… Ja vari palīdzēt ar padomu, tad palīdzi ! Ja nē, nu tad kāda jēga šādam te postam ?

            17.10.2010 23:03
            0

            ja pats kaut ko nevari izdarit vai slinkums tu ko dari? es vobshe personigi nesaprotu ko tu mekle informaciju par izmaksam ar ceku pokera foruma ja ir internets tas ir viens, otrs banku informacijas talrunjus kads ir atcelis? vai par to aizdomaties gruti? cik minusu laika tu vari dabut atbildes uz savu jautajumu? vot tebe bezmaksas padoms. jega postam? paskatities vai cilveks ir spejigs pats domat meklet atrast , nevis uzdot tikai tupus jautajumus.tapat es pietiekosi daudz podskazkas tev iedevu. nee tas vel pa maz

            18.10.2010 00:43
            0

            Atbilde uz Tavu jautājumu — jā man ir slinkums rakties pa internetu, ja, reizēm, es atbildi varu dabūt daudz ātrāk vienkārši izveidojot topiku forumā! Ir cilvēki, kuriem nav tik daudz tās apskaidrības galvā, lai izprastu dažu topiku būtību! Topiks ir veidots, lai zinoši cilvēki palīdzētu un reizēm ieekonomētu topika veidotāja laiku! Šis, protams, nav tas gadījums, tā kā atbildi nesagaidīju ātrāk kā to sniedza Neteller support. Topikus neveido tādiem "gudrīšiem" kā Tu, kas grib pazīmēties uz citu rēķina, iepostojot kaut kādu augstprātīgu piezīmi, cenšoties sevi attēlot kā pārgudru cilvēku šai priekš Tevis "dumjajā" pausaulē. Tā kā, lūdzu, esi tik laipns un netērē vairs savu majestātisko laiku un nelasi, kā arī neposto manos topikos vai blogos, tā kā turpmāk es tos ignorēšu! Piedodiet, bet nepatīk man šāda tipa cilvēki! Ja gribi un vari palīdzēt — dari to, bet nevis taisi offtopic…

    16.10.2010 18:45
    0

    vari ari savu partaisit uz $. tas ir iespejams

    16.10.2010 18:15
    0

    $7k ar kartes dienas limitu $600 nāksies vairāk kā 10 dienas ņemt 🙂 Tagad ir skaidrs, ka Neteller ir nenormāli neizdevīgs e-wallet.. Nāksies vien uztaisīt vēl vienu MB akountu uz kāda radinieka vārda, tā kā savējo nezināšanas pēc uztaisīju latos, kas izrādās nav izdevīgi !

    16.10.2010 17:31
    0

    kartes nav? Pasuuti. Kad bus nem nost $ un tad maini. bus tikai 6$ par nonemsanu. Vai ari: iedepozite kaut kur, drusku paspele tur, un tad pasuti iznemshanu uz bankas kontu pa taisno no rooma

    16.10.2010 16:46
    0

    Nem nost $ vai Euro nebus nekadi % par konvertaciju. Un samaini pa normalu kursu. Bet ir viens bet: viniem kaut kas ar sistemu tuvakas dienas nevares neko nonemt. Sanemu sadu tekstu:
    We wish to inform you that you will not be able to use your Net+ Prepaid MasterCard® or Net+ Virtual Prepaid MasterCard for the next 7-14 days.

    We will let you know as soon as you can use your Net+ cards.

    We sincerely regret the inconvenience and appreciate your patience and understanding while we work to resolve this issue.

    Patiesiba liela mauciba

      16.10.2010 16:58
      0

      Es jau ņemtu dolāros, bet kā tas iespējams, ja reiz tiek piedāvāti tikai 2 varianti: Bank transfer un by cheque…
      Kad izvēlo bank transfer, nav nekādas izvēles vai konvertēt dolārus vai nē…. Izmet šādu tekstu zem pārrēķinātās summas:
      Exchange Rate Applied: 0.48711017*
      * This display is limited to 9 digits

      The exchange rate NETELLER applies is a daily inter-bank market rate published by a third party foreign currency data provider plus 2.5%. NETELLER retains the 2.5% amount as a foreign exchange processing fee.

    16.10.2010 14:45
    0

    Uztaisi neteller karti un nechakarejies vai ari nem par tiem 2.5%, tas nav nemaz tik daudz. Ar ceku iebrauksi vel lielakas auzaas, baltija cheki nav aktuali, kosmiskas komisijas un clearing termini. Cheka clearings LV notiek lidz pat 31 dienai + komisija ir pie 10%, ka kura banka.

      16.10.2010 14:49
      0

      Skaidrs.. Nāksies vien maksāt 90Ls par kaut kādu tur naudas konvertāciju.. Neteller pilnīgi neizdevīgi! Nākošreiz jāsūta pa taisno pa daļām, lai nebūtu jāmaksā tāda nauda tikai par pārskaitīšanu…

Добавить комментарий