Мои закладки

Комментарии (1887)

Общий рейтинг: +159

Pokers nav parasts darbs. ne visiem pietiek psihiskā spēka, lai to izturētu. daļa balstās uz statistikas, ka, it kā nav veicies, pārējie skatās dziļāk, savas spēles saknēs un mazāk čīkst. tie pēdējie arī uzvar dzīvē!

к записиАлександр Гнатенко о покере и криптовалютах
+2

Man liekas, vismaz 99% pokerpro, šeit vairāk interesēs, kā Pokerstars dabū pa seju, nevis plaukst un zeļ ... Ņemot vērā, kā viņi mums atņem peļņu.. Ja iepriekš, es mēnesī rakeback varēju rēķināt no $1k-1.5k, tad tagad, es pat neveru tās perdeļu kastes vaļā :) Tāda ir attieksme man pret viņiem, UN tieši tāda viņiem ir attieksme pret visiem poker pro, kas grindo Pokerstaros no rīta līdz vakaram !!!

к записиStars Group покупает игорную компанию «Sky Betting & Gaming» за 4,7 миллиарда долларов
+5

A man likās, ka tieši viņa ir čalis tais attiecībās :)

к записиУ Ванессы Селбст будет ребенок
0

Lieliski, no vienas puses prieks, ka viņi varētu būt nākotne internetpokerā un paņemt milzīgu daļu no to AMAYA kretīnu kabatas. No otras... 

 Nu cik neaptēstus cilvēkus jāpiesēdina pie stūres, pat ar visiem pokerpro komandā, kas varētu ieteikt, katru dienu, ka soft ir pilns kļūdām un update jāseko pēc jebkuras kļūmes, max 24h laikā jālabo, lai sistu Pokerstariem tieši pa seju..

 Replayer, pēc soft upgrade NESTRĀDā, tas ir, apmēram, jau mēnesis pagājis un nav nekas labojies.. Lobby.. Nav iespējams regulēt cik, daudz redzi info katrā kolonā, tātad neredzu pat Buy in.. Un neesmu vienīgais, kas ar šīm problēmām saskaras... Tāds līmenis ir vienkārši apkaunojums, ja vēlies nopelnīt tūkstošus.. VIŅI PELNA MILJONUS !!!! 

к записиPartyPoker уберут рейк с баунти во всех Progressive Knockout Tournament
+6

Ja līmeņi 20minūtes pa 1k EUR(kā live MTT turbīnā), tad varētu redzēt, tos blaindu līmeņu struktūru!

 Iepriekš knābāja pa dažiem desmitiem EUR turnīrus un uzreiz turbīna pa 1k EUR... Neesmu diez ko pārliecināts par organizatoru izvēli, bet var jau būt (kā arī ceru), ka šādi turnīri būs pieprasīti.. Ja būs, tad ar prieku pievienošos :)

P.S. Varbūt labāk bija sākt turnīrus ar vidēju buy-in, kā 500eur ar 30min vai pat ilgākiem blaindu līmeņiem? Domāju, varētu būt lielāks pieprasījums.

к записиRoyal Casino 1K DROP
+4

Старт воскресного "Mega-Satellite Final" назначен на 22:00 МСК. Maskavas laiks ... Tas mums ir ļoti noderīgi. Paldies :)

к записиPartyPoker предлагает участникам сателлитов к Millions Online стимул в виде $15K
0

Uzprasiet viņam pašam, vai viņš zem $20k vinnestu sauc par "krupnaja pobeda" (salīdzinot ar viņa tiešām lielajām uzvarām šogad, kas atnesuši ap $450k profit, pēc Sharkscope datiem) :) 

к записиОчередная крупная победа Артема «veeea» Веженкова
+1
biboran: Situācija interesanta ar to, ka partypoker DON turnīriem ir ļoti mazs rake, tikai ~5%! Tātad mēs saņemsim uzreis itkā 50% rakeback! un plus no tā rake kuru maksājam partypokeram, vēl ir rakeback, un citi bonusi, tātad sanāk aptuveni pat 80-90% rakeback. Līdz ar to no viena 5$ turnīra profits = 40 centi, 10$ turnīra profits ir 80 centi. Kas attiecas uz DON bezjēdzības, es tev nepiekrītu. Man liekas, ja cilvēks saprot pokera matemātikas pamatus, kas ir шансы банка, icm, turnīra daļa, pushfold, tad principā vienalga ko spēlēt, tā kā var mainīt savu stratēģiju atbilstošam turnīra formātam. Es izvēlējos DON, jo tagad mana prioritātē ir stabils profits :D

 Nezināju ka tik laba rakeback situācija PP. Tad gan nāksies nopietni pagrindot, bet, protams, DON, vajadzētu būt visvieglākajam fieldam. Veiksmi un, DONos drošvien svarīgākais, pacietība :) Tomēr katru dienu baigā rutīna ar it kā stabilu ienākumu, bet visu laiku viens un tas pats :)

к записи[UPD 03.11] Уезжаю в США. Марафон на $10,000
0

Liekas, double or nothing ir pati bezjēdzīgākā pokera disciplīna, kas, ja nemaldos, tendēta uz rakeback? Tad no kā ņemsi rakeback, spēlējot micorlimits? Ja vēlies savākt $10k, tas ir ~$1k mēnesī (ja nav nekādi izteikti izdevumi), tad nemaz netērē laiku uz ko tādu kā double or nothing.

 

к записи[UPD 03.11] Уезжаю в США. Марафон на $10,000
0

wsop = world series of poker. Kur tur var izzīst world championship? 

 Nekad nav patīkami izteikt negatīvas lietas, bet, lai kas mainītos uz labo pusi, tas ir jādara.

Jau iepriekš atvainojos autoram, bet neuzskatu, ka šim rakstam vispār būtu jāeksistē. 

 Kuram interesē raksts par kārtējo wsop me čempionu, kuru, visticamāk, lielākā daļa no lasītājiem pat nepazīst. Turklāt, informācija no intervijas ir pilnīgi garlaicīga un mazsvarīga.

P.S. Senāk (pirms Pokah izveidoja jaunu mājas lapu un komercializējās) Pokah bija par un ap spēlētājiem no Latvijas (vai vismaz tās tuvumā), viņu panākumiem utt. Blogi bija tie, kas tika izcelti, ienākot Pokah mājaslapā. Tagad tās ir reklāmas un ~80% garlaicīgas informācijas par kaut kādiem tur nezināmu spēlētāju sasniegumiem. Varbūt es esmu tāds viens, bet, es labāk palasītu vairāk konkretizētu informāciju par tiem latviešiem, kas bija Vegasā (kuru nicknames pat nebija noskaidroti pēc sasniegumiem), kā par kkādu Blumšteinu, ko dzirdu pirmo reizi.

к записиСкотт Блумштейн поделился планами
+3

Новоиспеченный чемпион мира по покеру? 

 Kur tāds čempionāts notiek? Esi arī kādreiz gribētu tādā piedalīties :)

к записиСкотт Блумштейн поделился планами
0

Prieks, ka beidzot Pokerstāriem vismaz tuvojas kāds, kas varētu konkurēt un, līdz ar to, arī uzlabot stāvokli profesionāļiem, kā arī citiem spēlētājiem. Tomēr, par Party poker jāsāka, ka, nav ne jausmas, kādi auni tur sēž pie stūres vairāk kā desmitgadi, ja reiz nesaprot, cik nozīmīgu lomu šai kompānijai spēlē viņu software, kas n-tās reizes atpaliek no PS softa kvalitātes un, tādejādi atbaida kaudzi spēlētāju, jo, tomēr software ir liela loma jauno spēlētāju piesaistē.

к записиДевушка Филатова снялась в рекламном видеоролике PartyPoker
+3

Tā kā nesaņēmu cashout uz Swed, atvēru kontu Nordea.. Diemžēl, vēlāk no Winamax support dzirdēju, ka uz LV bankām nesanāks vairs cashoutot. Tad nu cashoutoju uz Skrill .. Par laiku, cik ilgs cashout, WM support nekādu noteiktu laiku negarantē, turklāt, prasot, cik aizņemtu cashout uz Lietuvas bankas kontu, atbilde bija konkrēta:  3-5 dienas. Tātad, viela pārdomām tiem, kas regulāri grindo Winamaxā :)

к записиCash out WINAMAX
+3

Это для него лучший результат в карьере.

 Nedomāju, ka kāds par to šaubījās, ja reiz spēlēja satelītu par 1 centu :D

Bet nu rezultāts, kā pasakā :)

к записиИгрок с 1 цента выиграл $192 000
+1
Paldies visiem! Uz vodiem nāksies vēl pagaidīt! Ja rakstīšu, tad sākšu ar kādu īsāku turnīru :) к записиex6tence выиграл $62513.68 (1/2309) SCOOP-50-M: $215 NL Hold'em [6-Max, Progressive Super-Knockout], $300K Guaranteed на PokerStars
0
mR-:Nepatīkama situācija. Gmail support pa telefonu nav iespējams sazvanīt, tomēr vari piezvanīt uz kādu citu Google numuru, piemērām 1-646-257-4500 Saki ka tu esi potenciālais Google apps for work customer, bet tavu Gmail kontu uzlauza un tu gribi lai tevi UZREIZ savienotu ar atbildīgu Gmail nodaļu, lai atrisinātu šo problēmu.

 Jau zvanīju uz šo numuru.. Nav iespējams sazvanīt... Tā kā tādas nu ir Gmail "priekšrocības". 

Pārāk daudz klientu, uz kuru e-mail pat nav spējīgi atbildēt, kur nu vēl uz telefonu zvaniem.. Tādēļ arī, visticamāk, nav iespējams tādus atrast.

к записиUzlauzti 2 e-mail konti un daži pokersaitu konti
0
Symon:  Ja tev VIP Skrill, vari pieprasit 2 valutas. Dazhiem ta ir, ka EUR un USD Skrill .

 Jā bet tāpat par cashout būs jāmaksā kkāda komisija. 

к записиФранция дает добро на слияние пулов
0

Tā pati problēma ar Winamax un cashout uz Swed. WM saka ka nosūtītā nauda tika atteikta, Swed - ka nauda nav bijusi saņemta.

 Varbūt kāds ir cashoutojis uz kādu citu banku no WM un saņēmis naudu ?

Kaut kā negribas zaudēt naudu konvertācijās uz Skrill $ kontu un vēl pēc tam maksāt labus procentus Skrill par konvertāciju uz Eur, sūtot uz bankas kontu..

к записиФранция дает добро на слияние пулов
+1

Ewe odna podskazka, kak nasladitsa zhiznju :) Video super. Kstati fotki tozhe s GoPro? Vigladit ochenj horowo, tolka ISO moglo bitj po lucshe. Osobo vidno na pervoj fotke.

к записиЗимняя катушка
+1

Nu tas piedodami, es ar biezhi jaucu ciparus € 1,82 ar € 1546634. Nav jau liela starpiiba!

к записи1,5 миллиона в подарок от покер рума
+7